TR
ENG
1989 yılında Ankara’da kurulan Home Center ilk mağazasını Şili Meydanı Kavaklıdere’de açmış ve Türkiye’de ilk Amerikan Mobilya ithalatını ve satışı yapmıştır. Mobilya sektöründe kaliteden taviz vermeyen ürün seçimi ile öncü olmuş ve Türk mobilya sektörünün vizyonunun gelişmesinde etken olmuştur. Amerika’da tanınan Stanley, Pulaski, Hammary ve Bernhardt markalarının seçkin, butik ve üstün kaliteli yemek odası, yatak odası, sehpa takımları gibi masif ahşap ürünlerinin yanı sıra, Lay Z Boy firmasının ürünlerinin ithalatını da ilk defa gerçekleştirerek Türk halkını, ‘Baba Koltuğu’ kavramı ile benimseyip, sevdikleri Recliner koltuklar, yataklı kanepeler ve oturma takımları ile tanıştırmıştır.

1989 yılından günümüze kadar birçok seçkin aile, yabancı misyon görevlileri ve üst düzey bürokratlarının da içinde bulunduğu müşteri yelpazemizin dışında, yurt dışında da birçok üst düzey devlet temsilcilerinin de konut ve işyeri mobilyaları ve aksesuarlarını da temin etmiştir.

Home Center aralarında iç mimarların da bulunduğu uzman kadrosu ile, projelendirme, uygulama ve satış hizmetleri yanı sıra, yine konusunda uzman olan kadrosu ile satış sonrası hizmetleri de vererek, kalite anlayışını hizmetlerine de yansıtmıştır.

Home Center, Turan Güneş Bulvarı’nda kendine ait mağazasında Hekman, Huntington House, Craft master, Palatial Leather Trend ve La-Z-Boy markalarının koltuk takımları ile Stanley, Pulaski, Hammary, Hooker, Ambella Home, Bernhardt markalarının masif ahşap ürünleri ve Carolina Mirror, Castillian, NDI, Lam Lee, Decorative Crafts, Westwood ve Ambiance aksesuar markalarının seçkin ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir.